ژورنال

۳ روند برندسازی که باید از آن آگاهی داشته باشید – مهندس کتایون طاهری

3-branding-trends

سه روند پر شتاب در برندسازی وجود دارد که تقریبا بر روی همه کسب‌و کارها تاثیرگذار است. پیروزمندان فردا کسانی هستند که از روندهای موجود آگاه‌اند و به جای شنا کردن در خلاف جهت آنها، بر روی موجهای جاری سوار می‌شوند و در راستای این روندها به اهداف کسب و کارشان می‌رسند.

روند اول: برند سازی در سطح محصولات زیرمجموعه ای یک شرکت

تاکنون برندها از طریق بازاریابی درصدد بودند که بیان کنند برندشان بهتر از سایر برندها است، اما این نوع رقابت در حال حاضر به سمت رقابت در سطح محصولات زیرمجموعه‌ای شرکت‌ها حرکت کرده است. با توجه به رشد سریع نوآوری در بازار و توجه روزافزون برندها به گسترش، رقابت حتی ما بین شرکت‌هایی که محصولاتشان به هم مرتبط نیستند نیز شکل گرفته است.
دلایل و شواهد فراوانی وجود دارد که نشان می‌دهد رقابت برندها در سطح محصولات زیرمجموعه‌ای آنها رو به رشد است. هنگامی که به مطالعه و تحلیل اطلاعات مربوط به ۴۰ سال صنعت نوشیدنی ژاپن مشغول بودم، این روند را دریافتم. در طی آن دوران ۴۰ ساله، سهم بازار در این صنعت تنها در ۴ مرحله تغییر کرده بود و این تغییرات در خط سیر رشد شرکت‌های این صنعت قابل مشاهده بود.۲ بار از این تغییرات هنگامی رخ داده بود که یک محصول زیر مجموعه ای در یک شرکت ایجاد شده بود و یا یکی از محصولات در بازار تثبیت گردیده بود.
چنین الگوی تغییری را من در ده‌ها صنعت دیگر از جمله صنعت خودروسازی، خدمات مالی، کامپیوتر، خرده فروشی، آب، هواپیما و در بسیاری صنایع دیگر نیز یافته‌ام. با کمترین استثناء می توان گفت که رشد هنگامی رخ می دهد که محصولات زیر مجموعه‌ای جدیدی را تولید می‌شود. در بازار تولید اتومبیل به راحتی چنین رشدی را می توان میان محصولات Chrysler minivan (شرکت کرایسلر )، Prius (شرکت تویوتا )، Tesla (شرکت تسلا ) و Enterprise Rent A car ( شرکت کرایه اتومبیل ) و دیگر محصولات مشابه دید.
چندین مفهوم برای شرکت‌ها مهم به نظر می‌رسد:
• به جای سرمایه گذاری بر روی نوآوری های تدریجی، بر روی نوآوری های بزرگ و چشمگیر سرمایه گذاری کنند.
• این توانایی را بدست آورند که تشخیص دهند در بازار موجود انجام چه کاری ضروری و چه کاری غیر ضروری است.
• توانایی مدیریت محصولات زیر مجموعه‌ای خود را بیشتر کنند، به طوری که مطمئن شوند این محصولات در بازار موفقیت کسب خواهند کرد و تکمیل نیز خواهند شد.
• با ایجاد حصاری در مقابل رقبایشان، محصولات زیر مجموعه ای مختص خود را تولید کنند. در این زمینه باید نوآوری های ضروری‌شان را برند کنند. به طور مثال، شرکت Uniqlo یک تکنولوژی برند شده برای تولید پارچه‌هایی دارد که گرما را نگه می‌دارند. نام این تکنولوژی HeatTech است که به سختی می‌تواند توسط شرکت‌های دیگر مشابه سازی شود چون شرکت Uniqlo این محصول را به عنوان برند از آن خود کرده است.

روند دوم: حرکت به سمت توسعه محتوا

تغییر فزاینده‌ای از سمت ارسال اطلاعات درباره برند، پیشنهاداتش و یا شرکت به سمت جذب کردن مشتریان از طریق ایجاد محتوای جذاب و مورد علاقه‌شان و حتی ساخت داستان‌هایی مرتبط با حقایق برند رخ داده است که در نتیجه آن مشتریان بیشتری را جذب برند می‌کند.
واقعیت غم انگیز این است که مردم علاقه‌ای به برند شما، پیشنهادات شما یا شرکتتان ندارند. راه جایگزین آن است که بنگرید آنها به چه چیزی علاقمند هستند، به چه فعالیتهایی مشغول‌اند، در مورد چه چیزهایی صحبت می‌کنند و به چه چیزهایی اشتیاق نشان می‌دهند. من این مفهوم را “نقطه شیرین” نام می‌گذارم (sweet spot)، آنچه که برایش بسیار شیرین و دلپذیر است.
سپس بهتر است که محتوایی را پیدا یا حتی خلق کنید و یا برنامه هایی را حول محور علاقمندی‌های مشتریان تدارک ببینید که مشتریانتان را بهتر با برندتان گره بزند. مشتریان اغلب:
• علاقه زیادی به پوشک بچه ندارند اما آنها به مراقبت از کودک علاقه دارند و از شرکت در کمپینهایی مثل کمپین Love ,Sleep ,Play که شرکتPampers به راه انداخته بود لذت می‌برند.
• علاقه زیادی به محصولات آرایشی ندارند اما آنها به زیبایی توجه می‌کنند و در انجمن Beauty Talk که شرکت Sephora شکل داده است، شرکت می‌کنند.
• علاقه زیادی به تجهیزات کشاورزی ندارند اما به سبک زندگی روستایی و طبیعی علاقه نشان می‌دهند. مجله Furrow که توسط شرکت تولیدی John Deere منتشر می‌شود، موضوعات مربوط به کشاورزی و موضوعات مرتبط با آن را عنوان می‌کند. این مجله اکنون ۱۰۰ سال است که همچنان توسط ۲ میلیون کشاورز در سرتاسر دنیا مطالعه می‌شود.
• علاقه زیادی به محصولات ساختمانی ندارند اما درصدد ساخت خانه‌هایی برای بی خانمان‌ها هستند و اینگونه می‌شود که Home Depot’s Link که یک وب سایت فروش محصولات ساختمانی است با سمن (سازمان مردم نهاد ) بین المللی Habitat for Humanity که در زمینه ساخت خانه برای نیازمندان فعالیت می‌کند ، به هم مرتبط می‌شوند.
تولید محتوای مرتبط با نقطه شیرین مشتری یا برگزاری برنامه‌هایی در این راستا می‌تواند در مشتریان علاقه و انرژی ایجاد کند و باعث شود که ادراک مناسبی از برندمان در ذهنشان ایجاد گردد که با بسط این ادراک در ذهنشان، اعتماد ایجاد خواهد شد. تولید چنین محتوایی به برند اصالت می‌بخشد و شبکه های اجتماعی را به هیجان و تکاپو می‌اندازد.

روند سوم: تعریف یک هدف متعالی برای برند

روند دیگر به سمت داشتن و ترقی دادن اهدافی بالاتر است که باید پیوسته در حال رشد باشند. علاوه بر اینکه برند باید بداند که شایسته انجام چه کاری است و درصدد یافتن مشکلات واقعی جامعه برآید، بایستی یک هدف متعالی نیز برای خود تعریف کند. این کار برای کارکنان و کارمندان آن برند الهام بخش و با معنا خواهد بود. اقداماتی از قبیل مشارکت در کاهش گرمای زمین و یا کمک به دانش آموزان در بکارگیری خلاقیت بیشتر، ارزشی بسی فراتر از افزایش فروش و کسب سود برای برند خواهد داشت.
داشتن یک مقصود نهایی در برند باعث ایجاد یک هدف مشترک بین کارکنان و کارمندان شرکت شده و باعث ترویج این هدف و تشویق آنان به تعامل بهتر با یکدیگر می‌شود که در نتیجه بی‌تفاوتی و یا رقابت نابجا در میان کارکنان جای خود را به همدلی خواهد داد. همه کارکنان خود را عضو یک تیم خواهند دانست و با همدیگر برای حصول مقصود نهایی برند مشارکت خواهند کرد. در این شرایط کارمندان از خود خواهند پرسید: من چه کاری می توانم بکنم تا همگی ِما در شرکت موفق شویم؟
هدف بالاتر باعث ایجاد انگیزه در کارکنان می‌شود تا راهی برای ارتباط بهتر با مشتریان پیدا کنند. تلاش استارباکس برای الهام بخشیدن افراد و تغذیه روحی انسان‌ها که در قالب بیانیه رسالت برندش بصورتOne person , one cup and one neighborhood at a time عنوان می‌شود، باعث می گردد که معنای متعالی به مشتری منتقل گردد.
برندPatagonia ، تولید کننده لباس‌، در میراثی که برجا می‌گذارد، طبیعت را بسیار مورد توجه قرار داده است. این برند هم از طریق نحوه ارائه محصولات و هم از طریق برنامه‌هایی که به اجرا می‌گذارد وفاداری مشتریان خود را بالا می برد. این برند سعی دارد کسانی را که برای طبیعت ارزش و احترام قائل هستند را جذب خود کند. هنگامی‌که اکثریت افراد در یک بازار بر مبنای احترام به برند مورد نظرشان و توجه به ارزشهایی که بین خودشان و آن برند مشترک است و از طریق هدف متعالی به آن‌ها ارائه می شود، تصمیم به خرید بگیرند، نتیجه چشم گیری حاصل می‌شود که برندها به جای دست و پا زدن و تلاش برای جذب مشتری، به راحتی مشتریان مرتبط زیادی را جذب می‌کنند و بدین صورت موفقیت بزرگی را بدست می‌آورند.
هدف متعالی برند می‌تواند در قالب تعدادی کلمه بیان شود. به منظور اثرگذاری، این هدف باید به وسیله جوهره آن اصیل باشد. در واقع استفاده از این جوهره درحال همه گیر شدن در صنایع مختلف است. شرکت‌های بسیاری مابین هدف متعالی برند و مباحثی مانند فرهنگ سازمانی، مهارت‌های کارکنان، استراتژی‌های سازمانی و … رابطه ایجاد می‌کنند و سعی دارند که این حوزه ها با هدف متعالی برند در هماهنگی باشد. ذات برند نه تنها باید واقعی باشد بلکه در ارتباط با مشتری باید محسوس و قابل مشاهده نیز ‌باشد. ساختن یک هدف متعالی که برای مشتریان شناخته شده و با معنا باشد، چالش بزرگی برای برندسازی بسیاری از شرکتها به حساب می آید.
این سه روند نشانگر نیروهایی در بازار هستند که تمایز حقیقی را رقم می‌زنند. آنچه که در نهایت برندگان را از بازندگان تمیز می‌دهد همین نحوه برندسازی شرکت‌ها با توجه به روندهای جدید در دنیای کسب‌و کار است. هر شرکتی باید تمام تلاش خود را به کار گیرد تا بتواند برآوردی از استراتژی‌های پیش رو داشته باشد. استراتژی‌هایی که برمبنای این روندهای جدید در برندسازی شکل خواهند گرفت.

دیوید آکر

 

گردآوری و ترجمه: خانم مهندس کتایون طاهری از دانش جویان دوره مدیریت برند

ulp_version:
5.32
ulp_onload_mode:
default
ulp_onload_period:
5
ulp_onload_delay:
0
ulp_onload_close_delay:
0
ulp_onload_popup:
default
ulp_onload_popup_mobile:
default
ulp_onexit_mode:
default
ulp_onexit_period:
5
ulp_onexit_popup:
default
ulp_onexit_popup_mobile:
default
ulp_onscroll_popup:
default
ulp_onscroll_popup_mobile:
default
ulp_onscroll_mode:
default
ulp_onscroll_period:
5
ulp_onscroll_offset:
600
ulp_onidle_mode:
default
ulp_onidle_delay:
30
ulp_onidle_period:
5
ulp_onidle_popup:
default
ulp_onidle_popup_mobile:
default
slide_template:
default
restrict_roles:
intense_post_subtitle:
intense_post_single_template:
intense_featured_gallery:
intense_featured_image_type:
standard
intense_image_shadow:
intense_hover_effect_type:
intense_hover_effect:
0
intense_featured_audio_url:
intense_featured_video_type:
intense_featured_color:
blr_date:
2019-01-24

پاسخی بگذارید

دوست گرامی، شما می توانید در صورت تمایل مقالات خود را از طریق فرم مربوط، به آکادمی برند ایران ارسال نمایید تا پس از بررسی توسط تیم آکادمی برند، در سایت یا نشریه آکادمی یا هر دو منتشر شود.

 

<hr />

خانواده آکادمی برند ایران

این فرصت رو مغتنم می‌شمرم و از زحمات بی دریغ استاد ارجمندم دکتر شهریار شفیعی در تمام این سالها و در دوره MBA آکادمی برند ایران بینهایت سپاسگزاری میکنم. همینطور از محبت و توجه ویژه مدیریت آکادمی سرکار خانم مهندس قبایی نازنین بسیار تا بسیار ممنونم. از زحمات بی دریغ هم‌گروهی‌های نیک و خوبم در گروه ترسه هم بینهایت سپاسگزارم. و در نهایت ممنون از خانم مهندس قبایی و آقای دکتر شفیعی برای قرار دادن لوگوی دلانژ در میان لوگو برندهایی که از دل آکادمی برند ایران متولد شدند.

حمیدرضا زارعی
شرکت کننده در دوره پنجم Brand MBA

يكي از مهمترين اتفاق هاي زندگيم اشنايي من با اكادمي برند ايران بود كه مسير جديدي رو براي زندگي كاري من نشون داد و تونستم به اميد خدا بعد از ٢ سال فارغ التحصيل بشم👨‍🎓👨‍🎓 واقعا خوشحالم كه در كنار دكتر شفيعي عزيز بنيانگذار اكادمي برند ايران شاگردي كردم و درسهايي زيادي ازشون ياد گرفتم🙏🏻🙏🏻 مهندس شكوري عزيز از استاداي عزيز اكادمي برند كه همواره در كنارم بودن و هميشه تونستم از تجربيات ايشون هم در زندگي كاري و هم زندگي شخصي استفاده كنم تشكر ميكنم و اميدوارم قسمت كوچكي از كمك ها و راهنمايي هاي ايشون رو جبران كنم 🌹🙏🏻🙏🏻 تشكر ويژه هم از مهندس قبايي عزيز مديريت اكادمي برند ايران كه هميشه زحمات ما در اكادمي برند بر گردن ايشون بوده و ممنونم ازشون براي برپايي همچين مراسم باشكوه 🌷🌷🙏🏻 و همچنين تشكر از تمام استاداي اكادمي كه در اين راه همراه ما بودن و از وجودشان استفاده كرديم

رضا گودرزی
شرکت کننده در دوره دوم HoReCa

دوره های آکادمی برند ایران و خصوصا کارگاه های جناب دکتر شفیعی گرامی را به علاقمندان به خود شناسی و کسب و کار شدیدا توصیه می کنم

علی باقری
شرکت کننده در کارگاه برندسازی شخصی

با کسانی دوست شو و معاشرت کن که مجبورت میکنن خودت رو بالا بکشی

مثل آکادمی برند

سپهر روستایی
شرکت کننده در دوره دوازدهم Brand MBA

دوره یک ساله BRAND MBA در آکادمی برند ایران به پایان رسید، اما این پایان ، آغازی است برای گروه ما که در یک سال گذشته لذت کار گروهی را آموختیم، اصل تمرکز بر پرورش در آکادمی برند یکی از بزرگترین تمایزات آکادمی با سایر مراکز آموزشی است، در پایان تشکر می کنم از دکتر شفیعی عزیز و دیگر اساتید گرامی آکادمی برند ایران که به ما آموختند که چگونه کار گروهی را به نحو احسن انجام دهیم و با تفکر استراتژیک به حل مسائل و مشکلات بپردازیم.

امیرحسین کریمی
شرکت کننده در دوره هفتم Brand MBA

این دوره بی شک یکی از بهترین دوره هایی بود که در طول این سال ها گذروندم. واقعا دم همه اساتید و بر و بچه های آکادمی برند گررم که این روزها و لحظه های فوق العاده رو رقم زدند

علیرضا امیری فلاح
شرکت کننده در دوره هفتم Brand MBA

صمیمانه و با تمام قلبم سپاسگزار پروردگار برای سعادت حضور در جمع دوستان مهربان در آکادمی برند ایران هستم

من شاد ترین روزهام رو اینجا سپری کردم هم پر از اگاهی و هم پر از شادی مرسی از همگی.

نسرین محمودی نژاد
شرکت کننده در دوره هفتم Brand MBA

داشتن یه تجربه عالی کنار دوستانی که هر کدوم تو زمینه کاری خودشون بهترینن…
پیدا کردن دوستای فوق العاده خوبی که کنارشون خیلی چیزای جدید یاد گرفتم … مرسی از لحظه های قشنگ تو اکادمی با دوستان. خوب
مررسی از همتون …
مرسی از دوستان خوب آکادمی برند ایران
و مرسی از اساتید فوق العاده که هر لحظه ی این دوره ی عالی برام پر از یادگیری و تجربه بود

آیدا مستعلی
شرکت کننده در کارگاه برندسازی شخصی

یک مربی کسی است که پتانسیل هایی را در شما میبیند که خود از آن نا آگاهید و شما را در راستای بروز و ظهور آن توانایی های درونی هدایت میکند. و به یک‌تعبیر ساده، یک جهان موازی چیزی نیست جز تصمیم به انتخاب یکی از گزینه هایی که در هر لحظه از زمان پیش روی ماست. انتخاب هایی گاه به نظر خیلی ساده که سرنوشت ما را برای ابد تغییر خواهد داد. حضور در آکادمی برند یکی از آن انتخاب های من بود. انتخابی که مرا به جهانی پر معنا، نغز و پرمغز منتقل نمود. از این بابت خودم را برای همیشه مدیون بنیان گذار، اساتید و همه دست اندرکاران این مجموعه محبوب میدانم.

رضا شکوری بختیار
شرکت کننده در دوره سوم Brand MBA

در طی این سالهایی که به شدت و بسیار فشرده مشغول به یادگیری در دوره های مختلف بوده ام، هزینه های بسیار زیاد و قابل توجهی برای آموزش در حوزه های گوناگون پرداخت کرده ام، در کشورهای مختلف دوره های عجیب و غریب را گذرانده و شاگرد اساتید شهیر بین المللی بوده ام. ولی این را قاطعانه میگویم، در برابر این دوسال که در آکادمی برند ایران حضور دارم و افتخار شاگردی استاد بزرگوارم جناب آقای دکتر شهریار شفیعی را داشته ام، تمامی آن دوره های ارزشمند فقط و فقط گذران وقت و تفریح و دورهمی هایی بیش نبوده اند. ما در مکتب ایشان درس عشق به ایران زمین، درس انسان بودن و انسانیت آموختیم، آموختیم چطور دنیا و مسائلش را از پنجره های متفاوت و جور دیگر با نگرشی انسانی ببینیم، یاد گرفتیم… و صدها نکته ارزشمند دیگر که هر یک ما را در مسیرمان به سمت هدف بزرگمان پایدارتر و راسختر نمود

امیر قراباغی
شرکت کننده در دوره دهم Brand MBA

از پدر گر قالب تن یافتیم  از معـلم جان روشن یافتیم ای معلم چون کنم توصیف تو  چون خدا مشکل توان تعریف تو
خداوند را سپاسدارم که من رو رهرو و شاگرد جناب آقای دکتر شهریار شفیعی قرارداد و چه خرسند هستم که نشان شیر شجاعت را از ایشان دریافت کردم و سپاس فراوان دارم از آکادمی برند ایران به ویژه سرکار خانم مهندس قبایی بابت مراسم فارق التحصیلی که همواره سعی بر انجام بهترین داشته اند و در این راه بسیار موفق بودند و چه زیبا بود قسم نامه‌ای که به نگارش جناب دکتر شفیعی بود و خواندیم باشد که شیر ایران زمین از ما فرزندانش خرسند باشد.

شروین رازی
شرکت کننده در دوره اول HoReCa

تفاوت دنیای امروز با دهه های پیش تخصصی شدن هر بخش کارها و از طرفی انتخاب شدن و ماندن در بازار وابستگی شدید به این تخصصی شدن را دارد . مبحثی که امروزه بسیار پر اهمیت و دیده می شود برند و برند شخصی است ، نادیده گرفتن آن یعنی با چشم بسته در اتوبان راه رفتن است ! . آکادمی برند ایران دوره های کاربردی میان مدت و بلندمدت عالی به عنوان یک مرجع بنیانگذار برند سازی در ایران برگزار می نماید . بزرگترین مزیت مشارکت در دوره های مذکور جایگاه یابی موقعیت و برند خود و یا به عبارت دیگر اطلاع از وضعیت پرسنال برندینگ خود بوده و تغییر ذهنی معانی و تعاریف و تعابیری که از برند و برند سازی تا کنون داشته و تصمیم و گام بزرگ در احیای آن. از این رو آکادمی برند ایران مرکز و مرجع ظرفیت دهی عالی برای اعتبار دهی برند های ایرانی می باشد .

حسین زینی وند
شرکت کننده در کارگاه برندسازی شخصی

حضور بنده در آکادمی برند ایران همواره برایم فراتر از حضور در یک مکتب درس و یادگیری بوده و صمیمیت ، دوستی و روابط ارزشمند انسانی برایم چنان پررنگ بوده که همه اساتید و اعضاء آن را خانواده خود می دانم و این مسافت را با شوق و عشق طی می کنم. آنچه بیش از هر چیز مجذوبم می نماید اینست که تمامی مفاهیم و مباحثی که در حوزه برندینگ به صورت تئوری و عملی در این مجموعه آموزش داده می شود، همگی به نوعی در عملکرد مجموعه و گوشه گوشه آن دیده می شود و به نحو موثری الگوسازی شده است ، خاطره سازی و تجربه مطلوب بسیارعالی در آکادمی برند ایران ایجاد می شود که ریشه در نگرش و اندیشه های بنیانگذار آن دکتر شهریار شفیعی و مدیریت لایق آن سرکار خانم مهندس قبایی دارد

کیانوش سیاح
شرکت کننده در دوره نهم Brand MBA

زندگی یعنی تکاپو

زندگی یعنی هیاهو

زندگی یعنی شب نو، روز نو، اندیشه نو

زندگی یعنی غم نو، حسرت نو، پیشه ی نو

زندگی بایست سرشار از تکان و تازگی باشد

زندگی بایست در پیچ و خم راهش ز الوان حوادث رنگ بپذیرد

زندگی بایست یکدم یک نفس حتی

زجنبش وانماند

آنچه که برام از همه بارز تر بود اصالت و ریشه بود دو اصل مهمی که در سیستم آموزشی کشورمون تا حد زیادی به فراموشی سپرده شده…
سپاسگزارم ار جناب آقای دکتر شهریار شفیعی که مقام استادی برازنده شون هست و حاصل 18 سال تلاش و تمرکز رو به ما شاگردانشون یاد دادن که البته مهمترین درسی که ازشون گرفتم اصیل بودن بود و بس.
سپاسگزارم از تیم حرفه ای که تشکیل دادن و حاصلش یه عالمه حس خوب رو به مخاطبانشون انتقال دادن.

ندا رئوفی
شرکت کننده در کارگاه برندسازی شخصی

آکادمی برند ایران مرکز آموزش برندینگ و تخصص در زمینه های تجاری بالاخره به یکی از اهدافم با شکرگزاری رسیدم و تونستم از کلام شیوا و عالی دکتر شهریار شفیعی هم مستفیض بشم. اینجا برای تمام اونهاییه که می خواهند در آرزو و هدفی که مربوط به برندسازی میشه پیروز و موفق باشند و آن را بسازند .

عاطفه اله بخشی
شرکت کننده در کارگاه برندسازی شخصی

برند و برندسازی یعنی دکتر شفیعی و بس

سبحان میبدی
شرکت کننده در کارگاه برندسازی شخصی

آموختن، یعنی شروع یک روند برای “بالا بردن سطح استاندارد زندگیمون” که سرآغازش دست خود ما هست، ولی ادامه دادن این مسیر، به اون حسی بر می گرده که در کنار آموخته ها، کم کم معنای زندگی ما رو تغییر می ده و درک بهتری برای انتخاب هامون داشته باشیم، و برای تصمیم گیری هامون فقط خود را نبینیم، تا اثر “معنادار عمیق تری” از حس خودمون باقی بگذاریم… و من خوشحالم که با قرار گرفتن در مسیر گروه آکادمی برند و در کنار جناب آقای دکتر شفیعی راه خود را بیشتر از قبل پیدا کردم

لیدا حداد
شرکت کننده در دوره اول Brand MBA

دیروز پنجشنبه پانزدهم شهریور افتخار داشتم تا در مراسم دانش آموختگی مدیریت برند آکادمی برند ایران در کنار دوستان عزیزم و سرور گرامی جناب آقای دکتر شهریار شفیعی شرکت کنم. تجربه کم نظیر و زیبایی بود به ویژه برای من که فضای متفاوتی را با آنچه معمولا تجربه می کنم هدیه کرد و دریچه جدیدی را به مقوله برند باز کرد. در اثنای جلسه جمله جالبی را در خصوص برند آقای دکتر شاهین فاطمی مالک برند درسا مطرح کردند که نقل قول آن خالی از لطف نیست: “برند آیین زندگی است، یک منش زندگی و استایل زندگی است که ما با آن زندگی می کنیم”

مهدی مظفر
شرکت کننده در دوره پنجم Brand MBA
بستن
*
*
پاسخ دهید: 8 + 6
به سیستم آموزش مجازی آکادمی برند خوش آمدید
دانش پذیر گرامی، به منظور آشنایی با نحوه استفاده از سیستم آموزش مجازی آکادمی برند، شما می توانید این دوره را به صورت کاملا رایگان و به شکل زیر اخذ کنید.
  • ابتدا از طریق قسمت عضویت/ورود در منوی بالا ثبت نام نمایید
  • از طریق همان قسمت وارد سایت شوید
  • تا اینجا شما 10 برندیورو هدیه دریافت کرده اید
  • از برندیورو های خود می توانید برای خرید دوره استفاده کنید
  • روی دکمه خرید این دوره کلیک نمایید
  • در صفحه تسویه حساب پرداخت از طریق برند یورو را انتخاب نمایید
  • شما با موفقیت این دوره را اخذ کرده اید
  ما این دوره را برای آشنایی شما با سیستم به صورت کاملا رایگان قرار داده ایم.
دوره مجازی اصول و مبانی موفقیت
Success Principles
اولین دوره آموزش مجازی آکادمی برند ایران هم اکنون روی سایت قرار دارد. شما می توانید آن را به صورت رایگان اخذ نمایید و بگذرانید.
جزو اولین نفراتی باشید که این دوره را می گذرانند.
اخذ این دوره کاملا رایگان است.
دوره اصول و مبانی موفقیت