اخبار

دوازدهمین جشنواره ملی قهرمانان صنعت ایران

دوازدهمین جشنواره ملی قهرمانان صنعت ایران در تلاش است تا راستای توسعه نام و نشان‌های ملی کشور گام بردارد؛ از این رو محور اصلی این جشنواره، انتخاب و معرفی برندهای پیشتاز بازار ایران است.

 

100Brand001
به گزارش سرویس بازار ایسنا، بنابر اعلام دبیرخانه جشنواره ملی قهرمانان صنعت ایران، دوزادهمین دوره این جشنواره در تاریخ ۲ بهمن ماه ۱۳۹۵ باشکوه‌ترین جشن سالانه صنعت کشور با رویکرد انتخاب و معرفی برندهای پیشتاز بازار ایران، انتخاب و معرفی واحدهای صنعتی، انتخاب و معرفی برترین شرکت‌های فعال در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی، و انتخاب و معرفی برندهای نوظهور در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار شد.

 

همچنین ۱۰ برند پیشتاز بازار ایران برای کسب عنوان قهرمان قهرمانان صنعت سال ۱۳۹۵ ایران در بخش ویژه این جشنواره به رقابت پرداختند.

 

100Brand004

 

احترام به صنعتگران و ثروت آفرینان کشور، تلاش برای توسعه فرهنگ برندسازی، ایجاد بستر مناسب برای توسعه فرهنگ ساخت داخلی و صادرات کالاها با برند ایرانی، افزایش سهم و نقش بخش خصوصی در فعالیت‌های بخش صنعت، معدن و تجارت و افزایش ظرفیت‌های رقابت‌پذیری صنعت کشور از جمله اهداف دوازدهمین جشنواره ملی قهرمانان صنعت ایران اعلام شده است.
براساس اعلام دبیرخانه جشنواره ملی قهرمانان صنعت ایران، با توجه به جایگاه برند و برندسازی در تحقق ظرفیت‌های بالقوه کشور و حضور تولیدات ملی در بازارهای داخلی و بین‌المللی و ضرورت ارتقای فرهنگ برندسازی در میان بنگاه‌های صنعتی و اقتصادی کشور، جشنواره ملی قهرمانان صنعت ایران در دوازدهمین دوره خود به منظور برطرف کردن این خلاء، اقدام به انتخاب “برندهای پیشتاز بازار ایران” کرده است. مدل انتخاب “برندهای پیشتاز بازار ایران” بر مبنای شرایط صنعتی و اقتصادی و همچنین مقتضیات کشور و مبتنی بر رویکردهای درون‌زایی و برون‌گرایی اقتصاد مقاومتی توسط جمعی از اساتید هیئت علمی آکادمی برند ایران شکل گرفته است.

 

100Brand003
این گزارش می‌افزاید: پیشتاز بازار، نام تجاری، کالا، خدمات یا شرکتی است که بیشترین درصد از سهم بازار را داشته باشد و در زمینه‌های وفاداری مشتری، تصویر ذهنی مشتری، قیمت، سود و جایگاه بازار تسلط داشته باشد.
دوازدهمین دوره این جشنواره با سخنرانی دکتر شهریار شفیعی، رئیس هیئت علمی آکادمی برند ایران و دبیر کمیته علمی جشنواره، با موضوع “اقتصاد برند” فعالیت خود را آغاز کرد و پس از سخنرانی برخی از میهمانان خارجی به قسمت اهدای جوایز ۱۰۰ برند برتر صنعت ایران و انتخاب ۱۰ برند برتر از میان این ۱۰۰ برند برتر پرداخته شد. در آخر نیز نشان قهرمان قهرمانان به همسر آتش نشان شهید امید عباسی به نمایندگی از جامعه آتش نشانان کشور اهدا شد.

جشنواره ملی قهرمانان صنعت ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۸۴ آغاز کرده و تلاش کرده تا احترام به صنعتگر ایرانی و ثروت آفرین ملی را سرلوحه کار خود قرار دهد.

 

100Brand005

slide_template:
default
ulp_version:
5.32
ulp_onload_mode:
default
ulp_onload_period:
5
ulp_onload_delay:
0
ulp_onload_close_delay:
0
ulp_onload_popup:
default
ulp_onload_popup_mobile:
default
ulp_onexit_mode:
default
ulp_onexit_period:
5
ulp_onexit_popup:
default
ulp_onexit_popup_mobile:
default
ulp_onscroll_popup:
default
ulp_onscroll_popup_mobile:
default
ulp_onscroll_mode:
default
ulp_onscroll_period:
5
ulp_onscroll_offset:
600
ulp_onidle_mode:
default
ulp_onidle_delay:
30
ulp_onidle_period:
5
ulp_onidle_popup:
default
ulp_onidle_popup_mobile:
default
restrict_roles:
intense_post_subtitle:
intense_post_single_template:
intense_featured_gallery:
intense_featured_image_type:
standard
intense_image_shadow:
intense_hover_effect_type:
intense_hover_effect:
0
intense_featured_audio_url:
intense_featured_video_type:
intense_featured_color:
blr_date:
2019-01-29

دیدگاهتان را بنویسید

بستن
*
*
پاسخ دهید: 8 + 4
به سیستم آموزش مجازی آکادمی برند خوش آمدید
دانش پذیر گرامی، به منظور آشنایی با نحوه استفاده از سیستم آموزش مجازی آکادمی برند، شما می توانید این دوره را به صورت کاملا رایگان و به شکل زیر اخذ کنید.
  • ابتدا از طریق قسمت عضویت/ورود در منوی بالا ثبت نام نمایید
  • از طریق همان قسمت وارد سایت شوید
  • تا اینجا شما 10 برندیورو هدیه دریافت کرده اید
  • از برندیورو های خود می توانید برای خرید دوره استفاده کنید
  • روی دکمه خرید این دوره کلیک نمایید
  • در صفحه تسویه حساب پرداخت از طریق برند یورو را انتخاب نمایید
  • شما با موفقیت این دوره را اخذ کرده اید
  ما این دوره را برای آشنایی شما با سیستم به صورت کاملا رایگان قرار داده ایم.
دوره مجازی اصول و مبانی موفقیت
Success Principles
اولین دوره آموزش مجازی آکادمی برند ایران هم اکنون روی سایت قرار دارد. شما می توانید آن را به صورت رایگان اخذ نمایید و بگذرانید.
جزو اولین نفراتی باشید که این دوره را می گذرانند.
اخذ این دوره کاملا رایگان است.
دوره اصول و مبانی موفقیت