آموزش مجازی آکادمی برند ایران

چرا دوره های مجازی؟

امروزه با توجه به سرعت بالای تولید علم و منسوخ شدن هرچه سریعتر دانش قبلی، نیز به دلیل کمبود وقت مدیران و کارشناسان؛ بسیاری از صاحبان کسب و کار و مدیران  به دانش روز برند اشراف کافی نداشته، حتی امکان زمانی لازم برای استفاده از کلاس های حضوری جهت به روز رسانی دانش خود را نخواهند داشت. از این رو آکادمی برند با طراحی دوره های آموزش مجازی برندسازی و حوزه های مرتبط با آن تلاش خود را به منظور استفاده از آموزش نوین در راستای به روز رسانی و غنی تر کردن دانش مدیران و کارشناسان به کار بسته است.

 

futurology

 

در این خصوص دوره های طراحی شده برای فصول پاییز و زمستان به شرح ذیل خواهند بود:

 

 


 

۱-  دوره اصول و مبانی موفقیت
success-icon
بی شک مفهومی به نام موفقیت یکی از اصلی ترین مفاهیم و لازمه های زندگی در عصر کنونی است. در این دوره می کوشیم تا اندکی در زمینه موفقیت و موانع دستیابی به آن بحث کنیم. سعی کنیم تا تعریف درستی از موفقیت “خودمان” ارائه کنیم و اشتباهات و تله های روانشاختی در این حوزه را بشناسیم تا بتوانیم سالم تر، بهتر و دقیق تر موفقیت خود را تعریف و برای آن برنامه ریزی کنیم.

دوست گرامی دوره اصول و مبانی موفقیت هم اکنون در سایت قرار دارد. شما می توانید این دوره مجازی را اخذ نمایید. پیشنهاد ما به شما این است که ابتدا در مورد سیستم اعتبارات سایت آکادمی برند ایران (برندیورو) مطالعه نمایید تا بتوانید بهتر از سیستم آموزش مجازی استفاده نمایید.

۲-  دوره مبانی و مدیریت برند

امروزه برند و برندسازی به یکی از مهمترین ارکان کسب و کار تبدیل شده است و در واقع این برندها هستند که در دنیای نوین اقتصادی نقش آفرینی می کنند. اما برند در ذات خویش مفهومی پیچیده و چند بعدی است. در واقع می توان آن را ترکیبی از هنر، روانشناسی، مدیریت، فلسفه و علم بازار دانست.

آکادمی برند ایران در راستای برگزاری دوره های مجازی اقدام به برگزاری دوره مبانی و مدیریت برند با تدریس دکتر شهریار شفیعی نموده است. در این دوره مباحث با ریشه شناسی برند، بازاریابی، تاریخچه تحول و شکل گیری این مفاهیم آغاز خواهد شد. در این دوره مفاهیم اصلی علم برند تشریح خواهند شد و همچنین چرایی و چیستی برندسازی، اقسام برندسازی، استراتژی های برندسازی و مباحث نیمه تخصصی برندسازی نیز تدریس خواهد شد.

 

 

۳-   دوره آینده شناسی 

از دغدغه های مهم مدیران و صاحبان کسب و کار، آشنایی با آینده فضای رقابتی به منظور اخذ تصمیم گیری ها و جهت گیری های خود در راستای بقا و افزایش سودآوری بنگاه اقتصادی است. از این رو آکادمی برند سعی نموده در این دوره با آشناسازی مدیران و کارشناسان به المان های تاثیر گذار در آینده کسب و کار، تصویری واضح تر پیش روی تصمیم گیرندگان قرارداده و تا ایشان بتوانند با کمترین میزان خطا از برنامه ریزی های آینده خود بیشترین استفاده را نمایند.

 

 

۴-   دوره مربی گری

بی شک یکی از مهارت های مهم مدیریتی در دنیای امروز نحوه و روش مدیریت و تعامل با اعضای سازمان و سرمایه های انسانی سازمانی ست. همواره مدیریت و رهبری دو سبک مهم تعامل و برخورد با منابع انسانی سازمانها تلقی می شود که امتداد آنها را می توان در شیوه های نوین مدیریت منابع انسانی که مربی گری (Coaching) از جمله آنهاست، یافت. در این راستا دوره مربی گری برای مدیران ارشد و میانی سازمان ها طراحی شده و البته نیم نگاهی نیز به سبک مربی گری در زندگی شخصی انسان دارد.

 

 

۵-   دوره فروش شناسی

علم فروش همواره برای صاحبان کسب و کار به عنوان یک دانش کلیدی به حساب می آمده است و به واقع هر کسب و کاری نیاز دارد تا با استفاده از این فرآیند جریان های ورودی سازمان خود را تامین کند. در این دوره به مبحث فروش نه از زاویه دید سنتی و تکنیکال بلکه از زاویه روانشناسی نگریسته و با تحلیل مباحث برسویش و بررسی چارچوب ها و فرآیندهای ذهنی به آن پرداخته خواهد شد.

ulp_version:
6.5
ulp_onload_mode:
default
ulp_onload_period:
5
ulp_onload_delay:
0
ulp_onload_close_delay:
0
ulp_onload_popup:
default
ulp_onload_popup_mobile:
default
ulp_onexit_mode:
default
ulp_onexit_period:
5
ulp_onexit_popup:
default
ulp_onexit_popup_mobile:
default
ulp_onscroll_popup:
default
ulp_onscroll_popup_mobile:
default
ulp_onscroll_mode:
default
ulp_onscroll_period:
5
ulp_onscroll_offset:
600
ulp_onidle_mode:
default
ulp_onidle_delay:
30
ulp_onidle_period:
5
ulp_onidle_popup:
default
ulp_onidle_popup_mobile:
default
restrict_roles:
intense_featured_gallery:
intense_featured_image_type:
standard
intense_image_shadow:
intense_hover_effect_type:
intense_hover_effect:
0
intense_featured_audio_url:
intense_featured_video_type:
intense_featured_color:
slide_template:
default
ulp_onabd_mode:
default
ulp_onabd_period:
5
ulp_onabd_popup:
default
ulp_onabd_popup_mobile:
default
Close
*
*
Answer: 3 + 3
به سیستم آموزش مجازی آکادمی برند خوش آمدید
دانش پذیر گرامی، به منظور آشنایی با نحوه استفاده از سیستم آموزش مجازی آکادمی برند، شما می توانید این دوره را به صورت کاملا رایگان و به شکل زیر اخذ کنید.
  • ابتدا از طریق قسمت عضویت/ورود در منوی بالا ثبت نام نمایید
  • از طریق همان قسمت وارد سایت شوید
  • تا اینجا شما 10 برندیورو هدیه دریافت کرده اید
  • از برندیورو های خود می توانید برای خرید دوره استفاده کنید
  • روی دکمه خرید این دوره کلیک نمایید
  • در صفحه تسویه حساب پرداخت از طریق برند یورو را انتخاب نمایید
  • شما با موفقیت این دوره را اخذ کرده اید
  ما این دوره را برای آشنایی شما با سیستم به صورت کاملا رایگان قرار داده ایم.
دوره مجازی اصول و مبانی موفقیت
Success Principles
اولین دوره آموزش مجازی آکادمی برند ایران هم اکنون روی سایت قرار دارد. شما می توانید آن را به صورت رایگان اخذ نمایید و بگذرانید.
جزو اولین نفراتی باشید که این دوره را می گذرانند.
اخذ این دوره کاملا رایگان است.
دوره اصول و مبانی موفقیت