دسته بندی نشده

نگاه بر درآمد تبلیغاتی در اینستاگرام

نگاه بر درآمد تبلیغاتی در اینستاگرام

تبلیغات در اینستاگرام در این روز ها یکی از پر بازدید ترین متد تبلیغات در فضای اینترنت محسوب می شود. شرکت ها و برند های مختلف اعم از کوچک و بزرگ، با استفاده از این پلتفرم توانسته اند سهم چشم گیری از بازار را نصیب خود کنند و در این راستا سود خود را افزایش دهند.

نگاه بر درآمد تبلیغاتی در اینستاگرام

مشاغل زیادی از طریق این شبکه اجتماعی رونق گرفته اند و افراد زیادی توانسته اند در وضعیت رکود اقتصادی از بستر این رسانه جهانی استفاده کنند.. بطوریکه یک کاربر با کمترین سطح دانش، می تواند کالا یا خدمات مورد نظر خود را در Instagram جستجو کند و تبدیل به یک مشتری برای یک کسب و کار نوپا شود.

از مزایای تبلیغات در فضای مجازی، کاهش هزینه هایی همچون چاپ پوستر و بیلبورد، تسریع در به روزرسانی اطلاعات را به همراه دارد.به بیان دیگر با استفاده از فضای تبلیغاتی مجازی شاهد صرفه جویی قابل ملاحظه ای در سرمایه، وقت و انرژی هستیم.

شراکت های چندنفره، مغازه های چندبر، اجاره های میلیونی، بازگشت سرمایه، خرج های نفس گیر و غیره را دور بریزید. این روزها کسب و کار در فضای مجازی رقم می خورد.اینجا هیچ چیز غیرممکن نیست! در اینستاگرام یک صفحه ساده با تعداد دنبال کننده هایی در حدود ۲۰۰ هزار نفر، بین ۸ تا ۱۰ میلیون به فروش می رود. برخی موارد به ۱۰۰ میلیون تومان هم می رسند! در این میان صفحات مخصوص اجناس مورد نیاز خانم ها ( زیور آلات، لباس و…) بیشتر از همه روی بورس است و همچنین نوجوانان بین ۱۳ تا ۱۹ ساله بیشترین درآمد را از اینستاگرام کسب می کنند.

دلایلی که شما در اینستاگرام به موفقیت دست پیدا می کنید: کاربران بیشتر به شبکه های اجتماعی سر می زنند تا وبسایت شما، یک کانال ارتباطی و بدون واسطه برای مخاطبان است، می توانید از خودتان دفاع کنید، می توانید محتوا تولید کنید.

اینستاگرام یک شبکه اجتماعی برای به اشتراک گذاری عکس است و به همین دلیل بر پایه ی مسائل بصری بنا شده است.به منظور اینکه تبلیغات اینستاگرامی تان به افزایش فروش، یادآوری تبلیغات و شهرت برند شما منجر شوند، استفاده از عکس هایی با کیفیت بالا یک ضرورت است.همچنین پست هایتان نباید به بازدیدکنندکان این حس را منتقل کنند که دارید مستقیما چیزی را به آنها می فروشید.

با اینکه قرار دادن لوگوی برندتان روی عکس ها بسیار وسوسه انگیز است، نباید اجازه دهید که برندتان روی عکس سایه بیاندازد. بلکه عناصر خلاقانه ی عکس تان باید برند یا محصول تان را معرفی کنند. یک عنصر سمبلیک یا یک رنگ شاخص برای برندسازی بیادماندنی، اما نه خیلی غالب، برای برندتان انتخاب کنید.

کوتاه بنویسید، زیرا اینستاگرام مکانی است که کاربران آن کمترین تمایل را به «خواندن» دارند ! همانطور که تصویرتان نباید خیلی نوشته داشته باشد، متن همراه عکس یا همان «کپشن» نیز نباید «قصه ی حسین کرد شبستری» را تعریف کند.کپشن ها نباید از حدود ۴۰ کاراکتر بیشتر باشند. تبلیغات اینستاگرامی شما باید مانند بخشی از یک جریان طبیعی پست های اینستاگرامی به نظر برسند، پس هشتگ ها را به پست های تان اضافه کنید.پست هایی با ۱۱ هشتگ، بیشترین تبادلات را داشته اند.

نگاه بر درآمد تبلیغاتی در اینستاگرام

onesignal_meta_box_present:
1
onesignal_send_notification:
uuid:
4e38eb84-d70c-3983-ed60-dd3927378675
response_body:
{"id":"","recipients":0,"errors":["All included players are not subscribed"],"warnings":["You must configure iOS notifications in your OneSignal settings if you wish to send messages to iOS users.","You must configure Android notifications in your OneSignal settings if you wish to send messages to Android users.","You must configure iOS notifications in your OneSignal settings if you wish to send messages to iOS users.","You must configure Android notifications in your OneSignal settings if you wish to send messages to Android users."]}
status:
200
recipients:
0
notification_id:
ulp_version:
6.5
ulp_onload_mode:
default
ulp_onload_period:
5
ulp_onload_delay:
0
ulp_onload_close_delay:
0
ulp_onload_popup:
default
ulp_onload_popup_mobile:
default
ulp_onexit_mode:
default
ulp_onexit_period:
5
ulp_onexit_popup:
default
ulp_onexit_popup_mobile:
default
ulp_onscroll_popup:
default
ulp_onscroll_popup_mobile:
default
ulp_onscroll_mode:
default
ulp_onscroll_period:
5
ulp_onscroll_offset:
600
ulp_onidle_mode:
default
ulp_onidle_delay:
30
ulp_onidle_period:
5
ulp_onidle_popup:
default
ulp_onidle_popup_mobile:
default
ulp_onabd_mode:
default
ulp_onabd_period:
5
ulp_onabd_popup:
default
ulp_onabd_popup_mobile:
default
slide_template:
default
restrict_roles:
um_content_restriction:
a:8:{s:26:"_um_custom_access_settings";s:1:"0";s:14:"_um_accessible";s:1:"0";s:19:"_um_noaccess_action";s:1:"0";s:30:"_um_restrict_by_custom_message";s:1:"0";s:27:"_um_restrict_custom_message";s:0:"";s:19:"_um_access_redirect";s:1:"0";s:23:"_um_access_redirect_url";s:0:"";s:28:"_um_access_hide_from_queries";s:1:"0";}
intense_post_subtitle:
intense_post_single_template:
intense_featured_gallery:
intense_featured_image_type:
standard
intense_image_shadow:
intense_hover_effect_type:
intense_hover_effect:
0
intense_featured_audio_url:
intense_featured_video_type:
intense_featured_color:

پاسخی بگذارید

Close
*
*
Answer: 2 + 7
به سیستم آموزش مجازی آکادمی برند خوش آمدید
دانش پذیر گرامی، به منظور آشنایی با نحوه استفاده از سیستم آموزش مجازی آکادمی برند، شما می توانید این دوره را به صورت کاملا رایگان و به شکل زیر اخذ کنید.
  • ابتدا از طریق قسمت عضویت/ورود در منوی بالا ثبت نام نمایید
  • از طریق همان قسمت وارد سایت شوید
  • تا اینجا شما 10 برندیورو هدیه دریافت کرده اید
  • از برندیورو های خود می توانید برای خرید دوره استفاده کنید
  • روی دکمه خرید این دوره کلیک نمایید
  • در صفحه تسویه حساب پرداخت از طریق برند یورو را انتخاب نمایید
  • شما با موفقیت این دوره را اخذ کرده اید
  ما این دوره را برای آشنایی شما با سیستم به صورت کاملا رایگان قرار داده ایم.
دوره مجازی اصول و مبانی موفقیت
Success Principles
اولین دوره آموزش مجازی آکادمی برند ایران هم اکنون روی سایت قرار دارد. شما می توانید آن را به صورت رایگان اخذ نمایید و بگذرانید.
جزو اولین نفراتی باشید که این دوره را می گذرانند.
اخذ این دوره کاملا رایگان است.
دوره اصول و مبانی موفقیت