دسته بندی نشده

شیوه های برندسازی در ساختمان های مسکونی در ایران

برندسازی ساختمان ها در ایران

امروزه در جهان توسعه یافته، شهرها بصورت شرکت های رقیب عمل می کنند و تلاش دارند تا سهم بیشتری از بازار سرمایه و توجه جهانی را به خود اختصاص دهند. برای رسیدن به این منظور توجه به مباحث برندسازی شهری و منظر شهری پایدار از ضرورت ویژه ای برخوردار است.

برندسازی در ساختمان های مسکونی در ایران

برندسازی ساختمان ها در ایران

جایی که سازمان ها بیشتر بر روی مشتری متمرکز هستند و انرژی می گذارند، برندینگ یک جهش فرهنگی در دنیای کسب و کار است وهمچنین از مباحث مهم و اصلی استراتژی های محصول به شمار می رود. صنعت ساختمان یکی از صنایع رو به رشد کشور است و طی سال های گذشته که بینش مصرف کنندگان در کشور رشد داشته، در زمینه برندینگ نیز در این صنعت فعالیت هایی صورت گرفته. از آنجایی که هنوز در صنعت ساختمان ایران نام های زیادی به ذهن مشتری وارد نشده بازاری بکر پیش روی تمام کسانی خواهد بود که در این زمینه برنامه ریزی و سرمایه گذاری نمایند.

بازاریابی جنگ نگرش هاست نه جنگ محصولات و در نهایت تولید کنندگان در می یابند که قدرت بازار در دست صاحبان برند هاست. یک برند، یک خدمت یا محصول است که شخصیت آن بوسیله رابطه مکانی اش با بازار رقابت مشخص می شود و شامل یک ترکیب منحصر به فرد از ویژگی های عملکردی و سمبلیک است.کلید موفقیت یک برند برقراری یک رابطه میان برند و مشتری است.

هدف از ایجاد نام تجاری، کشف راه هایی برای افزودن ارزش به محصولات و خدمات ابتدایی و اساسی و در نتیجه ایجاد وفاداری است. نام تجاری یک ، محصول، مظهر و مجموعه ای کامل از ویژگی های فیزیکی، روانی اجتماعی و باور ها و اعتقادات نسبت داده شده به محصول می باشد.

مردم از مردم می خرند، پس برندسازی شخصی را در دستور کار قرار دهید. همچنین به یاد داشته باشید تبلیغات و ارتباط برقرار کردن از طریق وبسایت ، تبلیغات آنلاین و شبکه های اجتماعی ابعاد جدیدی به برندینگ اضافه می کنند که هر کارآفرینی باید بداند. به یاد داشته باشید که برندینگ به مسیر خود ادامه می دهد چه با شما چه بدون شما ! گام بعدی در مسیر برندسازی موفق ، طراحی تمام آیتم های رفتاری و تبلیغاتی شرکت براساس جوهره برند است.به عبارت دیگر تمام نکات با اهمیت،موضوعات کلیدی و بایدها و نبایدها در قالب پروژه ای مشخص می شود.

استفاده از تیم های متخصص و کارآمد، همچنین مطالعات دقیق و درست از وضعیت بازار،مخاطبان ،رقبا ، شرایط درونی شرکت و در پایان تولید محتوای تبلیغاتی ، نکات مهمی است که پایه های ساخت برند را تشکیل می دهد.

 

onesignal_meta_box_present:
1
onesignal_send_notification:
ulp_version:
6.5
ulp_onload_mode:
default
ulp_onload_period:
5
ulp_onload_delay:
0
ulp_onload_close_delay:
0
ulp_onload_popup:
default
ulp_onload_popup_mobile:
default
ulp_onexit_mode:
default
ulp_onexit_period:
5
ulp_onexit_popup:
default
ulp_onexit_popup_mobile:
default
ulp_onscroll_popup:
default
ulp_onscroll_popup_mobile:
default
ulp_onscroll_mode:
default
ulp_onscroll_period:
5
ulp_onscroll_offset:
600
ulp_onidle_mode:
default
ulp_onidle_delay:
30
ulp_onidle_period:
5
ulp_onidle_popup:
default
ulp_onidle_popup_mobile:
default
ulp_onabd_mode:
default
ulp_onabd_period:
5
ulp_onabd_popup:
default
ulp_onabd_popup_mobile:
default
slide_template:
default
restrict_roles:
um_content_restriction:
a:8:{s:26:"_um_custom_access_settings";s:1:"0";s:14:"_um_accessible";s:1:"0";s:19:"_um_noaccess_action";s:1:"0";s:30:"_um_restrict_by_custom_message";s:1:"0";s:27:"_um_restrict_custom_message";s:0:"";s:19:"_um_access_redirect";s:1:"0";s:23:"_um_access_redirect_url";s:0:"";s:28:"_um_access_hide_from_queries";s:1:"0";}
intense_post_subtitle:
intense_post_single_template:
intense_featured_gallery:
intense_featured_image_type:
standard
intense_image_shadow:
intense_hover_effect_type:
intense_hover_effect:
0
intense_featured_audio_url:
intense_featured_video_type:
intense_featured_color:
uuid:
49201336-239b-3dcd-9d8a-3f0b43fc52b1
response_body:
{"id":"","recipients":0,"errors":["All included players are not subscribed"],"warnings":["You must configure iOS notifications in your OneSignal settings if you wish to send messages to iOS users.","You must configure Android notifications in your OneSignal settings if you wish to send messages to Android users.","You must configure iOS notifications in your OneSignal settings if you wish to send messages to iOS users.","You must configure Android notifications in your OneSignal settings if you wish to send messages to Android users."]}
status:
200
recipients:
0
notification_id:

پاسخی بگذارید

Close
*
*
Answer: 10 + 1
به سیستم آموزش مجازی آکادمی برند خوش آمدید
دانش پذیر گرامی، به منظور آشنایی با نحوه استفاده از سیستم آموزش مجازی آکادمی برند، شما می توانید این دوره را به صورت کاملا رایگان و به شکل زیر اخذ کنید.
  • ابتدا از طریق قسمت عضویت/ورود در منوی بالا ثبت نام نمایید
  • از طریق همان قسمت وارد سایت شوید
  • تا اینجا شما 10 برندیورو هدیه دریافت کرده اید
  • از برندیورو های خود می توانید برای خرید دوره استفاده کنید
  • روی دکمه خرید این دوره کلیک نمایید
  • در صفحه تسویه حساب پرداخت از طریق برند یورو را انتخاب نمایید
  • شما با موفقیت این دوره را اخذ کرده اید
  ما این دوره را برای آشنایی شما با سیستم به صورت کاملا رایگان قرار داده ایم.
دوره مجازی اصول و مبانی موفقیت
Success Principles
اولین دوره آموزش مجازی آکادمی برند ایران هم اکنون روی سایت قرار دارد. شما می توانید آن را به صورت رایگان اخذ نمایید و بگذرانید.
جزو اولین نفراتی باشید که این دوره را می گذرانند.
اخذ این دوره کاملا رایگان است.
دوره اصول و مبانی موفقیت